Текст песни
Ми розділені ночами , кілометрами, й роками
Але знову тримаємо мотив .
Кава зранку і робота написати "як ти друже "?
Хвилювання за найближчих тут.
Скільки років і моментів нас поєднують разом,
Ви мій камінь і підтримка скрізь .
Дякую що в мене є, за не втрачені роки
Дякую що в мене всі ви є!
З кайфом між своїми, серце не згасає
Дякую що в мене всі ви є !
Щастя не купити, бережи що маєш
Дякую що в мене всі ви є!
Дякую що в мене всі ви є!
Дякую що в мене всі ви є!
Вірність, щирість і підтримка, це все те що завжди з намию
Подолаєм разом цей рубіж.
Піднімайтесь і вставайте всі бар'єри подолайте,
Для своїх Звучав сьогодні трек
Чуєш звук то серце б'ється, чуєш стук то пиво л'ється,
Покайфуй із нами в цей момент.
Музика й розмови файні, душу щиру зігрівають
Дякую що в мене всі ви є !
Щастя не купити, бережи що маєш
Дякую що в мене всі ви є!
З кайфом між своїми, серце не згасає
Дякую що в мене всі ви є !
Щастя не купити, бережи що маєш
Дякую що в мене всі ви є!
Дякую що в мене всі ви є!
Дякую що в мене всі ви є!