Текст песни
Не зможу я прийняти цю розлуку
Знов хочеться почути голос твій
В своїй руці тримати твою руку
І поруч буть з тобою, коханий мій.
Мені б до тебе милий доторкнутися
обличчям у твоє плече уткнутися
І знову бути лагідною, ніжною
Слабкою жінкоюі сильною, і грішною.
Я сиджу вино в бокалі
На душі страждання, біль.
так тебе не вистачає
Перед очіма образ твій.
Свічки плачуть,догоряють
Передімною на столі.
Дощ свої малює сльози
На заплаканім вікні
Все в тому ж затишному залі-ресторану
З думками моїх спогадів та сліз.
Де ми з тобою в перше закохались
Коли букет трояндовий приніс.
Потрібен час загоїти цю рану
І кожен з нас пережеве свій біль.
Можливо я щасливою знов стану
Але тебе я не забуду, ти повір.
Я сиджу, вино в бокалі
На душі страждання, біль
Так тебе не вистачає
Перед очіма образ твій
Свічки плачуть, догоряють
Передімною на столі.
Дощ свої малює сльози
На заплаканім вікні