Текст песни
До неба..
Туди, до зірок
Здійму свої очі...
Під ритми
Невтішних думок
До Тебе захочу!
Лише Ти, лише Ти!
В Тобі спокій шукаю..
Кожну мить, кожну мить
Знайти Тебе!
Я бачу
Велич Твою,
Як простір безмежну!
В усьому,
Мій Ісус,
Тобі я належу!
Лише Ти, Лише Ти!
В Тобі спокій шукаю..
Кожну мить, кожну мить
Знайти Тебе бажаю!
Лише Ти, Лише Ти!
В Тобі спокій шукаю..
Кожну мить, кожну мить
Знайти Тебе!...
Все живе на Землі
Вклониться Тобі..
Все живе на Землі
Вклониться Тобі!...
Лише Ти, Лише Ти!
В Тобі спокій шукаю..
Кожну мить, кожну мить
Знайти Тебе!
Лише Ти, Лише Ти!
В Тобі спокій шукаю..
Кожну мить, кожну мить
Знайти Тебе бажаю....