Текст песни
Знову застрягла в моїй голові не знаю як тебе вигнати
Пишу і пишу не знаю як від цего відвикнути
Все про тебе і про тебе пишу
Я без тебе просто не виживу
Я хотів щоб ти була зі мною
Але ти мене відкинула
Ти хотіла щоб я був з тобою
Але з діректу я тебе просто видалив
Хотів обіймати тебе
Но ніяк не виходило
Робив для тебе багато подарунків
Але тобі не заходило
І ти досі не віриш мені
Що досі за тобою сумую
Досі за тобою сумую
І тепер моє серце відчуває тоску
Я за тобою
Я за тобою сумую
Знову застрягла в моїй голові не знаю як тебе вигнати
Пишу і пишу не знаю як від цего відвикнути
Все про тебе і про тебе пишу
Я без тебе просто не виживу
Я хотів щоб ти була зі мною
Але ти мене відкинула
Ти хотіла щоб я був з тобою