Текст песни
Що зі світом сталось? Відчуваю смерть
Ті, хто були живими зовсім немає геть
Крики, сморід, відчуваю мертвих погляд
Ріки крові і навколо безліч болю
Хижий подих - це чиєсь сопіння поряд
Хто це скоїв? Та, на жаль, нема набоїв
В повітрі чути запах плоті не живих людей
Я лише здатен підглядати на вулицю крізь щілини дверей
Нічого не боявся, ніколи не тремтів
Усі дні до цього повернути б я хотів
Тінь побачив, я не вірю вже в удачу
Що робити коли нема бажання жити
Всі сусіди котрий день бажають з'їсти
Завмираю, розум я, мабуть, втрачаю
В повітрі чути запах плоті не живих людей
Я лише здатен підглядати на вулицю крізь щілини дверей
Багато бачив я в житті
Та ще такого не було,
Щоб на моєму, на дворі
Багато мертвих так було